Teklif Verin Organizasyonlar
    
 
 

Öğün Catering | Bizden Haberler


ÖĞÜN CATERİNG TÜRKİYE'NİN DÖRT BİR TARAFINDA
 
ÖĞÜN CATERİNG TÜRKİYE'NİN DÖRT BİR TARAFINDA

Merkezi Trabzon Sürmene Sanayi Bölgesinde Kurulan ve İstanbul Bahçelievler’de İletişim Ofisi olan Öğün Catering Yemek ve Temizlik Hizmetleri Türkiye’nin dört bir tarafında profesyonel hizmet vermeye devam ediyor. Bugüne dek Aydın Devlet Hastanesi, Tekirdağ Üniversitesi, Sürmene Milli Eğitim Müdürlüğü’nün yanı sıra onlarca otel, fabrika ve şantiyeye profesyonel yemek ve temizlik hizmeti veren Öğün Catering özel yemeklerde, mevlid, cenaze, Ramazan yemekleri ile toplu yemeklerde de bölgenin ve Türkiye’nin hizmetinde.

Ayrıca Öğün Catering ve Temizlik Hizmetleri hayırseverliği ile de tanınıyor. Öyle ki kimsesizlere, hastalara ve ihtiyaç sahiplerine yapmış olduğu yardımlarla da firma adından sıkça söz ettiriyor.

http://haberimturkiyeden.com/ogun-catering-turkiyenin-hizmetinde/

 


Öğün Yemek Hizmetleri olarak İş Merkezleri, Fabrikalar, Okullar, Hastaneler v.b. kurum ve kuruluşların günlük yemek ihtiyaçlarını, "Yerinde Üretim" veya "Merkez Mutfağımızdan Taşıma" yoluyla karşılamaktayız.
Bununla birlikte her türlü yemek organizasyonlarını da koordine etmekteyiz.
 Başlıksız Belge


   HIZLI MENÜLER
 
   SİTE BİLGİLERİ
   BİZE ULAŞIN

Kurumsal Giriş

Kullanıcı Adı

Parola

 
 
 
 
   


    © ÖĞÜN YEMEKHANE VE TEM.HİZ.TİC.A.Ş.                                                                  Web Tasarım : DNZ WEB DİZAYN