Teklif Verin Organizasyonlar
    
 
 

Öğün Catering | Hizmetlerimiz

Yerinde Öğretim :

Günümüzde, firmalar yemek ihtiyaçlarını karşılayabilmek için yerinde üretim yapan veya taşıma yemek üretimi yapan şirketlerden birini tercih ederek ihtiyaçlarını, yemek üretimi yapan uzman şirketlerden tarafından hizmet alarak karşılamaktadır.

Yerinde yemek üretim sistemiyle işletmeler, asli faaliyet alanları dışındaki gereksinimlerini Öğün Catering'ten karşılayarak hem kaliteli hizmeti ekonomik koşullarla almakta, hem de kaynaklarını daha etkin ve verimli kullanarak kendilerini asıl faaliyet alanları üzerinde yoğunlaştırıp rekabet güçlerini artırmaktadırlar. Öğün Catering'in kalite yöneticileri ve proje mimarları, tesisinizde yer alan mutfağınızı inceler ve ihtiyaçlara uygun bir proje oluşturarak gereksinimlerinizi belirlerler. Öğün Catering'in servis elemanları ve yöneticilerinden oluşan bir ekibin devralarak işlettiği, yerinde üretim mutfağınızda, kısa zamanda kalıcı çözümler üretilerek çalışanlarınızın yüzlerindeki mutluluğu görmeniz sağlanacaktır.

 


Tabldot Yemek :

Öğün Catering olarak tabldot yemek hizmeti sunmaktaki amacımız her bütçeye ve her zevke uygun olarak sağlıklı, hijyenik ve lezzetli yemek üretmektir.

Mutfağımızda alanlarında eğitimli ve başarılı ustalar çalışmakta olup periyodik denetimlerle takip edilen bir üretim sistemine sahibiz. 10 kişi ve üzeri tüm iş yerlerine tabldot yemek hizmetimi sunabilmekteyiz.

Birçoğu kendi üretimimiz olan hammeddelerle imal ettiğimiz yemeklerimiz 300 kişilik porsiyonlar halinde lezzetleri yitirilmeden ev yemeği özeniyle hazırlanmaktadır.

 


Taşıma Yemek Hizmeti :

Siz isteyin, biz gerçekleştirelim…

İşletmemizin bünyesinde yemek üretimi yapılabilecek bir alanın olmaması durumunda taşıma yemek hizmetimiz devreye girer. Yemeğin sunulacağı mekânın ve servis ekipmanlarının eksiklikleri varsa bu eksiklikler tespit edilerek bunların ne şekilde giderileceği karşılıklı olarak belirlenir. Bu eksiklikler en kısa sürede giderilir. Eksikliklerin giderilmesiyle merkez mutfağımızda hazırlanan yemekler thermobox (ısı koruyucu ambalaj) ile size ulaştırılır.

 


Organizasyon - Davet :

Davet ve Organizasyonlar bizim işimiz…

2007 Yılından bu güne kadar toplu yemek hizmeti veren Öğün Yemek; profesyonel ve deneyimli kadrosuyla Catering sektöründe de önemli ve başarılı organizasyonlar gerçekleştirmiştir. Bu amaçla; şirket piknikleri, açılış davetleri, kokteyller, özel yemekler, parti, garden parti, düğün, nişan ve sünnet organizasyonları, doğum günü, fuar ikramları, toplantı organizasyonları, iş toplantıları, öğrenci şenlikleri, bayi yemekleri, yat gezileri, seminer organizasyonları, sergi açılışları, çocuk şenlikleri, öğrenci gezileri, iftar yemekleri vb. aktivitelerle özel günlerinizi daha canlı, daha şık, daha göz alıcı ve daha akılda kalıcı yapmayı hedeflemekteyiz.

 


Düğün Organizasyonu :

 


İftar Yemekleri :

 


Kokteyl - Organizasyon :

 


Fuar Catering Hizmetleri :

 


Kantin İşletmeciliği :

 


Catering Nedir? :

Catering nedir, Catering in Toplu yemek sektöründen farkı ve Catering hakkında bilmek istediğniz her şeyi bu köşemizde bulabilirsiniz. Catering in Türkiye deki geçmişi ve daha fazlası için merak ettiğiniz her şeyi bu yazımızda bulabilirsiniz.

 


Organizasyon :

Hayatınızın en önemli günlerinde sizinle beraberiz. Siz düşleyin biz gerçekleştirelim. Düğün, kokteyl, happy hour organizasyonlarıyla hayellerinizi gerçeğe dönüştürmeye hazırız. Size bir telefon kadar yakınız.

 


Öğün Catering :

7 Yıllık tecrübemizle lezzetli yemek keyfi…

Üretim kadrosunun uzmanlarımız tarafından periyodik olarak denetlenmesinde maksat, sorumluluğun, insan performansının ve iş veriminin arttırılmasına yardımcı olmaktır. Üretim tesislerimizde uluslararası hijyen standartlarına uygun hareket ederek doğru, dengeli, yeterli ve sağlıklı beslenmeyi başarmaya çalışıyoruz.Lezzet standartlarını yükseltiyoruz ve siz müşterilerimiz için alanında öncü olan markaları tercih ederek lezzette yeni boyut açıyoruz.

 


 


Öğün Yemek Hizmetleri olarak İş Merkezleri, Fabrikalar, Okullar, Hastaneler v.b. kurum ve kuruluşların günlük yemek ihtiyaçlarını, "Yerinde Üretim" veya "Merkez Mutfağımızdan Taşıma" yoluyla karşılamaktayız.
Bununla birlikte her türlü yemek organizasyonlarını da koordine etmekteyiz.
 Başlıksız Belge


   HIZLI MENÜLER
 
   SİTE BİLGİLERİ
   BİZE ULAŞIN

MERKEZ :
Adres : Çarsı Mah. Dereyukarı Madensuyu Küme Evleri No:59/A Sürmene/TRABZON
Tel : +90 462 746 24 60      Fax: +90 462 746 11 37

İLETİŞİM OFİSİ:
Adres : Çarsı Mah. Dereyukarı Madensuyu Küme Evleri No:59/A Sürmene/TRABZON
Tel : +90 462 746 24 60      Fax: +90 462 746 11 37 

Kurumsal Giriş

Kullanıcı Adı

Parola

 
 
 
 
   


    © ÖĞÜN YEMEKHANE VE TEM.HİZ.TİC.A.Ş.                                                                  Web Tasarım : DNZ WEB DİZAYN