Kurumsal

ÖĞÜN CATERING KURUMSAL

HAKKIMIZDA

Öğün Catering Hizmetleri olarak İş Merkezleri, Fabrikalar, Okullar, Hastaneler v.b. kurum ve kuruluşların günlük yemek ihtiyaçlarını, “Yerinde Üretim” veya “Merkez Mutfağımızdan Taşıma” yoluyla karşılamaktayız. Bununla birlikte her türlü yemek organizasyonlarını da koordine etmekteyiz.

a

13 Yıllık tecrübemizle lezzetli yemek keyfi…

Üretim kadrosunun uzmanlarımız tarafından periyodik olarak denetlenmesinde maksat, sorumluluğun, insan performansının ve iş veriminin arttırılmasına yardımcı olmaktır. Üretim tesislerimizde uluslararası hijyen standartlarına uygun hareket ederek doğru, dengeli, yeterli ve sağlıklı beslenmeyi başarmaya çalışıyoruz. Lezzet standartlarını yükseltiyoruz ve siz müşterilerimiz için alanında öncü olan markaları tercih ederek lezzette yeni boyut açıyoruz.

Müşterilerimizi, kaliteli, hijyenik, sağlıklı, lezzetli ev yemeği tadında yemekler tüketmelerini sağlamak, değişen yemek ihtiyaçlarını takip edip yaratıcı çözümler üreterek müşteri memnuniyetini arttırmak için her gün, büyük bir özveriyle çalışıyoruz.

Hijyen
98%
Güvenilirlik
100%
Kalite
97%
İleri Teknoloji & Güçlü Altyapı
99%
HER ZAMAN EN İYİSİ

Misyonumuz

Hizmetimizden yararlananların isteklerine cevap verebilen , yaşam niteliklerini verdiğimiz kaliteli hizmetle, arttıran konumda olmak.

HER ZAMAN EN ÖNDE

Vizyonumuz

Sektöründe faaliyet gösteren ,ulusal ve uluslararası firmaların arasında yerini alıp, yüksek pazar değeri ile sektörün lideri konumuna gelmek.

Gıda güvenliği

Güvenilirlik

Öğün Catering olarak; tüm eğitimli personellerimizin katılımıyla uygunsuzluklara zamanında müdahale etmeyi, gıda güvenliği için oluşabilecek bütün risk ve tehditleri ortadan kaldırmayı, gıda güvenliğinin yasal şartlara ve hijyen kurallarına uymayı kendimize ilke edindik.

 

Çalışanlarımızın şirketimizin en önemli yapı taşları olduğu bilinci ile her seviyedeki Öğün Catering personelinin iş içerisinde eğitilerek mesleki gelişmelerine katkıda bulunmayı, huzurlu, güvenli bir ortamda çalışabilmelerini sağlamak amacıyla tüm imkânlarımızı seferber etmeyi ve onların memnuniyetini artırmayı politikamızın bir parçası olarak benimsemekteyiz.

 

Üretilen her yemek çeşidimizden gıda mühendislerimiz tarafından numuneler alınmakta ve laboratuvarda teste tabi tutulmaktadır.
Üretimimizin  her aşaması , gıda mühendislerimiz tarafından kontrol edilerek yapılmaktadır.

hijyenik koşullarda üretim

Hijyen

Tamamen hijyenik koşullarda üretim yapan, üretimin her aşaması toplam kalite anlayışına uygun, doğaya ve tüketiciye saygılı hijyenik ortamlarda üretimimizi yapıyoruz. Üretim tesislerimizde uluslararası hijyen standartlarına uygun hareket ederek; doğru, dengeli, yeterli ve sağlıklı beslenmeyi başarmaya çalışıyoruz. Üretimde ISO 9001 ve ISO 22000 kalite standartları değişmez kuralımızdır. Tüm üretim esnasında kalite ve hijyen esastır. Teknolojinin tüm olanaklarından yararlanan firmamız işletme girişine kurduğu hijyen bariyeri sayesinde personelin işletme içerisine, dezenfeksiyon işlemlerine tabi tutularak girdiği, ayrıca işletme içerisindeki tüm bölümlerde kurulan ekipmanlar ile de personel kişisel dezenfeksiyonunu devamlı sağlayabilmektedir. Bunların kontrolü içinde düzenli olarak personel ellerinden alınan swaplar ile otokontrolü yapılmaktadır.

Yemek üretimi ve sunumu

Kalite

Sosyal sorumluluk ve çevre bilinci ile hareket eden Öğün Catering olarak amacımız %100 gıda güvenliği sağlamak, hijyenik ve lezzetli yemekler üretip müşteri istekleri doğrultusunda ve müşteri beklentilerinin de üstünde hizmet sunarak müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

Yemek üretimi ve sunumu konusunda faaliyet gösteren firmamız; müşteri memnuniyetini sağlamak için; toplam kalite yönetimi sistemini uygulayarak ve gıda güvenliğini dikkate alarak en üst düzeyde kaliteli hizmet vermek, hijyenik şartlarda güvenilir bir iş ortamı sağlamak ve tam hijyenik koşullarda üretim yaparak güvenli gıda ve içecek sunumunu gerçekleştirmek, eğitim ve bilinçlendirmeye gereken önem ve hassasiyeti göstererek personel kalitesini ve memnuniyetini arttırmayı, tüm birimlerde sürekli gelişme iyileşmeyi uygulayarak, kaynakların etkili kullanılmasını sağlayarak, ISO 9001:2008 kalite yönetim sistemi ve ISO 22000 Gıda güvenlik standartlarının  gereklerini yerine getirmeyi ve hedeflerin etkinliğini sürekli izlemeyi iyileştirmeyi taahhüt ederiz.

 
Hizmet Yeterlilik Belgei

İleri Teknoloji & Güçlü Altyapı

Yeni teknolojileri izleyerek, ‘’Ürün ve hizmet kalitesini iyileştirici ve geliştirici’’ olanları sistem içine dahil ederek üretim politikası gerçekleştiririz.