a

Hizmetler

Catring için  en iyi çözümler

İHTİYACINIZA ÖZEL 

Sektörünüze ve ihtiyaçlarınıza göre size en iyi yemek hizmeti çözümlerini vermek için çalışıyoruz.

SİZİN İÇİN

YERİNDE ÜRETİM

Yerinde yemek üretim sistemiyle işletmeler, asli faaliyet alanları dışındaki gereksinimlerini Öğün Catering‘ten karşılayarak hem kaliteli hizmeti ekonomik koşullarla almakta, hem de kaynaklarını daha etkin ve verimli kullanarak kendilerini asıl faaliyet alanları üzerinde yoğunlaştırıp rekabet güçlerini artırmaktadırlar.

PRATİK ÇÖZÜMLER

TABLDOT YEMEK HİZMETİ

Öğün Catering olarak tabldot yemek hizmeti sunmaktaki amacımız her bütçeye ve her zevke uygun olarak sağlıklı, hijyenik ve lezzetli yemek üretmektir.

NEREYE İSTERSENİZ

Taşıma Yemek Hizmeti

İşletmemizin bünyesinde yemek üretimi yapılabilecek bir alanın olmaması durumunda taşıma yemek hizmetimiz devreye girer. Merkez mutfağımızda hazırlanan yemekler thermobox (ısı koruyucu ambalaj) ile size ulaştırılır.

Size Özel

ÖZEL ORGANİZASYON HİZMETLERİ

Şirket piknikleri, açılış davetleri, kokteyller, özel yemekler, parti, garden parti, düğün, nişan ve sünnet organizasyonları, doğum günü, fuar ikramları, toplantı organizasyonları, iş toplantıları, öğrenci şenlikleri, bayi yemekleri, yat gezileri, seminer organizasyonları, sergi açılışları, çocuk şenlikleri, öğrenci gezileri, iftar yemekleri vb. aktivitelerle özel günlerinide yanınızdayız.